сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

101
101

363-1

NAME : Eye Cindy

A:red tail to red+white strobe,

B:red tail to time rain,

C:green tail to purple+green strobe,

D:green tail to brocade crown.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија од шут цевки

Големина: 96x96x120mm

Калибар: 20мм

Удари: 16 

НЕЦ: 108.8г

ЦБМ: 0.036  

Пакување: 24/1

Избрана Производи