сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

102
102

363-2

NAME : Eye Honey

A:red tail to blue+white strobe,

B:green tail to green palm+crackling,

C:red tail to silver palm+green strobe,

D:green tail to brocade crown+blue.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија од шут цевки

Големина: 96x96x120mm

Калибар: 20мм

Удари: 16 

НЕЦ: 108.8г

ЦБМ: 0.036  

Пакување: 24/1

Избрана Производи