сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

103
103

363-3

NAME : Eye Candy

A:red tail to red palm+white strobe,

B:green tail to green palm+time rain,

C:red tail to brocade crown+blue,

D:green tail to chrys+red green.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија од шут цевки

Големина: 96x96x120mm

Калибар: 20мм

Удари: 16 

НЕЦ: 108.8г

ЦБМ: 0.036  

Пакување: 24/1

Избрана Производи