сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

107
107

CLE4020

NAME : Wicked Zombie

A: brocade crown tail to purple + time rain, B: brocade crown tail to green + red glitter,

C: silver tourbillion tail to cracking, D: brocade crown tail to blue + green glitter,

E: brocade crown tail to yellow + time rain, F: brocade crwon tail to red + white glitter,

G: brocade crown tail to chrys, H: whistling tail to red glitter + green glitter.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија од шут цевки

Големина: 330 / 190x395x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 120

НЕЦ: 988.8г

ЦБМ: 0.051  

Пакување: 2/1

Избрана Производи