сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4064
CLE4064

CLE4064

NAME : TOPGUN

A: red tail to brocade crown king red blue + white glitter,

B: green tail to brocade crown king green + gold glitter,

C: red tail to brocade crown king red glitter + green glitter,

D: green tail to brocade crown king + crackling,

E: red tail to brocade crown king + chrys.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: TOPGUN

Size: 275X275X300 mm

Caliber:48mm
Застрелан: 25

NEC:1000
ЦБМ: 0.055
Пакување: 2/1
АДР: 1.3G / 0335