сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4111
CLE4111

CLE4111

ИМЕ: Црни витези

Осигурувач опашка до брокатна круна + црвено зелена сина боја


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 370x250x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 100

НЕЦ: 700г

ЦБМ: 0.033 

Пакување: 2/1