сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

105
105

CLE4112

NAME : Casper

A. fuse tail to purple yellow+white glitter

B. fuse tail to blue lemon+white glitter

C. fuse tail to purple green+white glitter


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија од шут цевки

Големина: 150x150x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 36

НЕЦ: 252г

ЦБМ: 0.049  

Пакување: 12/1