сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4142
CLE4142

CLE4142

ИМЕ: Крал на демоните

О: опашка тигар од златна дланка Б: сребрена опашка до сребрено време дожд  

C: сребрена опашка до сребрена дланка + зелен сјај D: брокатна круна опашка до брокатна круна


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 300x200x175mm

Калибар: 20мм

Удари: 64

НЕЦ: 448г

ЦБМ: 0.054 

Пакување: 4/1