сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4149
CLE4149

CLE4149

ИМЕ: Кобра

Златна опашка од дланка до пукање од златна дланка + светлосин божур

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 180x180x175mm

Калибар: 30мм

Удари: 25

НЕЦ: 450г

ЦБМ: 0.054

Пакување: 8/1