сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4151
CLE4151

CLE4151

ИМЕ: Тиранин

О: црвена опашка до крцкав крик,

Б: зелена опашка до зелена гриз наизменична


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 210x180x175mm

Калибар: 25мм

Удари: 36

НЕЦ: 450г

ЦБМ: 0.034 

Пакување: 4/1