сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4154
CLE4154

CLE4154

ИМЕ: Г. Огномет

Брокадна круна опашка + брокатна круна време врне дожд


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 180x180x175mm

Калибар: 25мм

Удари: 36

НЕЦ: 396г

ЦБМ: 0.054 

Пакување: 8/1