сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4156
CLE4156

CLE4156

ИМЕ: Прогонувач на духови

О: Сребрена опашка време врне дожд сина starвезда 

Б: Ти-златна опашка до златна сребрена дланка 

В: Опашка од тигар од брокат  

Д: Сина опашка до сина далија златна гриз

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 180x180x175mm

Калибар: 30мм

Удари: 25

НЕЦ: 430.9г

ЦБМ: 0.054

Пакување: 8/1