сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

111
111

CLE4157

NAME : Solo

A: red tail to gold palm + white glitter

B: green tail to gold palm + gold glitter

C: red tail to gold palm + green star

D: green tail to gold palm + yellow star

E: silver tail to blue star + white glitter

F: gold palm tail to gold palm + blue star


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија од шут цевки

Големина: 200x175x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 56

НЕЦ: 392г

ЦБМ: 0.051 

Пакување: 8/1