сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

113
113

CLE4160

NAME : Confrontation

A: silver tail to red /green/yellow / blue,B: silver tail whistling,

C: gold palm tail to ti-gold palm,D: ti-gold palm comet tail,

E: red tail to red palm + crackling,F: green tail to green palm + time rain,

G: silver tail to puple green + chrys.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија од шут цевки

Големина: 250x175x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 66

НЕЦ: 446.5г

ЦБМ: 0.05 

Пакување: 6/1