сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4165
CLE4165

CLE4165

ИМЕ: Бес на змејот

О: опашка од златна дланка до златна дланка + црвен сјај, Б: опашка од златна дланка до златна дланка + зелен сјај, 

C: опашка од златна дланка до златна дланка + бел сјај; Г: зелена дланка опашка до зелена starвезда + златен сјај, 

Е: зелена опашка од тигар, Ф: зелена опашка од палма, сина starвезда + сребрена риба, 

G: црвена опашка до црвена дланка + временски дожд, H: зелена опашка до зелена дланка + крцкање, 

I: црвена опашка до црвена / зелена starвезда + златни хри.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 300x150x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 64

НЕЦ: 442г

ЦБМ: 0.05 

Пакување: 6/1