сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4166
CLE4166

CLE4166

ИМЕ: Чудовиште кловн

О: зелена опашка до виолетова + зелена светка; б: црвена опашка до сина + црвена светка; В: зелена опашка до златна врба; D: црвена сјајна опашка; Е: време на брокат дожд; :: Златна опашка до златна дланка + златен гриз.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 275x208x175mm

Калибар: 20 / 25мм

Удари: 70

НЕЦ: 494.3г

ЦБМ: 0.05

Пакување: 4/1