сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4171
CLE4171

CLE4171

ИМЕ: Бесен црвен

црвен сјај рудник до црвена опашка и црвена сјајна врба

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 180x180x225mm

Калибар: 30мм

Удари: 25

НЕЦ: 487.5г

ЦБМ: 0.054

Пакување: 6/1