сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4184
CLE4184

CLE4184

ИМЕ: Кралот Шкорпија

О: црвена опашка до црвен сјај и гриз .; 

Б: зелена опашка до зелен сјај и гриз.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 310x185x175mm

Калибар: 25мм

Удари: 36

НЕЦ: 450г

ЦБМ: 0.05 

Пакување: 4/1