сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4210
CLE4210

CLE4210

NAME : GOD OF WAR

A:time rain chrys.  B:bouquet of purple to purple tail to brocade crown+purple+cracklings.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: GOD OF WAR

Големина: 150x175 mm
Удари: 9
ЦБМ: 0.05
Пакување: 10/1
АДР: 1.3G / 0335