сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4211
CLE4211

CLE4211

NAME : BOW OF WISDOM

.

A:silver volcano/red with silver cracklings  B:green tail to green palm with gold glitter

C:red tail to red palm with chrys               D:blue tail to blue with chrys


Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: BOW OF WISDOM

Големина: 105x125 mm
Удари: 9
ЦБМ: 0.04
Пакување: 24/1
АДР: 1.3G / 0335