сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4212
CLE4212

CLE4212

NAME : THE SPLENDID

A:time rain chrys.

B:red tail to red palm with golden time rain  

C:green tail to green palm with golden time rain


Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: THE SPLENDID

Големина: 105x125 mm
Удари: 10
ЦБМ: 0.04
Пакување: 24/1
АДР: 1.3G / 0335