сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

Детали за производот

Type: HOOLIGAN

Големина: 96x96x120 mm
Удари: 16
ЦБМ: 0.033
Пакување: 24/1
АДР: 1.3G / 0335