сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4229
CLE4229

CLE4229

ИМЕ: Одмазда 25-ти

О: зелена опашка зелена сјајна врба со виолетова далија; Б: црвена опашка зелена далија со црвена светкава врба; В: сина опашка бела сјајна врба со црвена далија; Д: зелена опашка златна сјајна врба со зелена далија; Е: црвена опашка црвена далија со зелен сјај. 


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 180x180x225mm

Калибар: 30мм

Удари: 25

НЕЦ: 450г

ЦБМ: 0.0363

Пакување: 4/1