сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4236
CLE4236

CLE4236

ИМЕ: Череп на графити

О: опашка од златна дланка до врба ти-голен  

Б: златна дланка од дланка до сребро со трепкање на златен дух  

В: златна опашка од дланка до голема златна дланка со сребрени вежби.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 290x255x225mm

Калибар: 30мм

Удари: 48

НЕЦ: 984г

ЦБМ: 0.039

Пакување: 2/1