сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4240
CLE4240

CLE4240

ИМЕ: Пишчо

Црвена опашка до ти-златна врба со црвен строб.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 216x180x200mm

Калибар: 30мм

Удари: 26

НЕЦ: 499.2г

ЦБМ: 0.038

Пакување: 4/1