сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4241
CLE4241

CLE4241

ИМЕ: Луд

О: сина опашка до Нишики со небесно сина далија.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 216x180x200mm

Калибар: 30мм

Удари: 26

НЕЦ: 499.2г

ЦБМ: 0.038

Пакување: 4/1