сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4242
CLE4242

CLE4242

ИМЕ: Безопасно

О: црвена опашка до ти-златна врба до црвена; Б: зелена опашка до ти-златна врба до зелена; В: сина опашка до ти-златна врба до сина.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 216x180x200mm

Калибар: 30мм

Удари: 26

НЕЦ: 499.2г

ЦБМ: 0.038

Пакување: 4/1