сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4255
CLE4255

CLE4255

NAME : ARACHNID

A:bouquet of blue to blue tail to blue+gold strobe.  B:bouquet of blue to golden spin tail to silver drill+gold strobe

C:bouquet of blue to red tail to green dahlia+red strobe. D:bouquet of blue to gold spin tail to silver drill+red strobe

E:bouquet of blue to green tail to purple dahlia+green strobe. F:bouquet of blue to golden spin tail to silver drill+ti-golden willows


Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: ARACHNID

Големина: 180x180x175 mm
Удари: 36
ЦБМ: 0.042
Пакување: 6/1
АДР: 1.3G / 0335