сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4258-3
CLE4258-3

CLE4258-3

ИМЕ : бр.3 CAPRICE

bouquat of chrys to red tail to red blue+chrys


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: бр.3 КАПРИЦ

Големина: 150x150x175 mm
Удари: 25
ЦБМ: 0.053
Пакување: 6/1
АДР: 1.3G / 0335