сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Батерија на истрели цевки

CLE4258-6
CLE4258-6

CLE4258-6

ИМЕ : бр.6 CAPRICE

A:red tail to red dahlia& blue dahlia+white strobe  B:green tail to purple dahlia& green dahlia+white strobe

C:buquet of chrys to orange tail to orange dahlia+chrys


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: бр.6 КАПРИЦ

Големина: 150x150x175 mm
Удари: 25
ЦБМ: 0.053
Пакување: 6/1
АДР: 1.3G / 0335