сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Канистерски школки

CLA4001
CLA4001

CLA4001

ИМЕ: Тешко натоварено

6 различни видови на ефекти, вклучувајќи крцкање и разнобојни паузи.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Школки од канистер

Големина: 298x128x100mm
Удари: 6 
ЦБМ: 0.052  
Пакување: 12/6
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи