сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Сложените

c5
c5

CLE4530

NAME : Panoramic Finale

A: red tail to red chry cracking; B: green tail to green chry alternating;


A: red tail to glittering brocade crown;


A: red tail red glitter willow; B: green tail white glitter willow;


A: Brocade crown tail + brocade crown time rain willow;

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Соединение

Големина: 390x360x185mm

Калибар: 25мм

Удари: 144

НЕЦ: 1656г

ЦБМ: 0.039

Пакување: 1/4