сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Сложените

c2-3
c2-3

CLE4533

NAME : Critical Hit

A: chrys. mine and whistling tail spit redglitter and white glitter; B: red glitter white glitter mine,whistling tail spit chrys;


A: silver whistling tail to red glitter + white glitter; B: silver whistling tail to silver chrys;


A: red tail to red/blue and white glitter; B: green tail to purple/green and white glitter; C: green tail to green/lemon and white glitter; D: blue tail to blue/lemon and white glitter; E: yellow tail to purple/sky blue and white glitter , alternate.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Соединение

Големина: 460x180x230mm

Калибар: 20мм и 25мм и 30мм

Удари: 85

НЕЦ: 1365г

ЦБМ: 0.032

Пакување: 1/3