сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Сложените

c4
c4

CLE4535

NAME : Happy Family

A: red palm tail to red palm and time rain; B: green palm tail to green palm and time rain; C: yellow palm tail to yellow palm and time rain. Alternate.


A: blue tail to blue and gold chrys;


A: red tail to red glitter and chrys; B: green tail to green glitter and chrys;


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Соединение

Големина: 560x310x185mm

Калибар: 25мм

Удари: 108

НЕЦ: 1350г

ЦБМ: 0.042

Пакување: 1/3