сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Сложените

CLE4540
CLE4540

CLE4540

ИМЕ: Пукна небото

О: сребрен сјај; Б: златни / сребрени / лимонски пурпурни гриз и златно крцкање; В: сребрен вулкан / ти-хрис и зелен / крцкав со црвена боја; Д: сино јадро со златен и сребрен вулкан / црвено зелена мува starвезда / ласер со виолетова; Е: црвен вулкан / кршење на злато со црвена / зелена боја; F: златен вулкан / бели хриси со црвена боја; Г: крцкаво сино јадро ти-цвет / црвено зелено сребро;


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Соединение

Големина: 430x360x200mm

Удари: 12

НЕЦ: 600г

ЦБМ: 0.047

Пакување: 1/1