сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Сложените

c9
c9

CLE4547

NAME : Genius Juvenile

A:brocade crown tail to brocade crown king with dahlia of red green lemon-yellow blue purple; B:bouquet of brocade crown with peony of red green lemon-yellow blue purple;

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Соединение

Големина: 365x365x230mm

Калибар: 30мм

Удари: 100

НЕЦ: 1774г

ЦБМ: 0.037

Пакување: 1/4