сите категории
EN

Дома>Производи>ХОТ ПРОИЗВОДИ

BEAST
BEAST

CLE4551

NAME : beast box

Ефект со двоен слој низ целото соединение, ефектот со долг златен кокос Changable XL ќе остави впечаток на вашиот ум цело време.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Сложени огномети

Големина: 420x360x205mm

Калибар: 25мм

Удари: 144 

НЕЦ: 1987.2г

ЦБМ: 0.036

Пакување: 1/4

Избрана Производи

1 "МОНСТЕР КУТИЈА 144
1 "МОНСТЕР КУТИЈА 144
1 "МОНСТЕР КУТИЈА 144
Прашајте>
1.2 "ЗЛАТНА КУТИЈА 104-ти
1.2 "ЗЛАТНА КУТИЈА 104-ти
1.2 "ЗЛАТНА КУТИЈА 104-ти
Прашајте>