сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Завршни лавици

CLA4617
CLA4617

CLA4617

Име: масивна пауза

Топови во форма на V, морско сино до зелено и сребрено јадро од плам, брокатна круна со црвена и бела боја, ти-храјс со црвено јадро од дланка, масивни паузи, масивен празник за очи!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА

Тип: Завршни лавици

Големина: 400x360x360 mm

Удари: 8

ЦБМ: 0.121

Пакување: 2/1

АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи