сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Завршни лавици

CLA4618
CLA4618

CLA4618

ИМЕ: КО KИИ

Зелена, морско сина и лимон до црвена Кина и завршува со круна од брокат, 9 истрели, сите витешки снимки!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА

Тип: Завршни лавици

Големина: 365x365x360 mm

Удари: 9

ЦБМ: 0.108

Пакување: 2/1

АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи