сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Фонтани

CLE0519
CLE0519

CLE0519

ИМЕ: Сјајно срце

О: сребрени хрис црвена / златна хрис црвена + зелена, 

Б: црвена слива / цвет од бела ела црвена + сина, 

Ц: црвено жолто цвеќе / црвено крцкаво сребро + жолто, 

Д: црвено јадро златно / сребро крцкаво црвено зелено сино,

Е: блиц.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтани

Големина: 170x165x135mm

Калибар: 12,18мм

Удари: 5 

НЕЦ: 101г

ЦБМ: 0.023

Пакување: 6/1

Избрана Производи