сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Фонтани

CLE0541
CLE0541

CLE0541

ИМЕ: Снешко

Сребрена опашка од комета / сребрена до црвено зелена starвезда, 28гр. 

Б бело цвеќе виолетова starвезда / златна хрис виолетова зелена starвезда,  

Cвезда од сина кедар / сребрена до сино зелена 28везда, XNUMXгр. Блескаво. 

D златно / црвено зелено четкано.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтани

Големина: 200x95x275mm

Калибар: 18мм

Удари: 5

НЕЦ: 144г

ЦБМ: 0.054

Пакување: 8/1

Избрана Производи