сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Фонтани

CLE0542
CLE0542

CLE0542

ИМЕ: 13 „Пристигнување

злато до сребро до сино со сребрен дожд.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтани

Големина: 112x325mm

Калибар: 16мм

Удари: 1

НЕЦ: 350г

ЦБМ: 0.063

Пакување: 8/2