сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA5042缩小尺寸
CLA5042缩小尺寸

CLA5042 - УБИЈ ВОЗНЕМИРНИЦА

ИМЕ: УБИЈ ВОЗНЕМИРНИЦА

Златен шилец цвет, сребрено крцкаво зелено жолто, кафеаво сино сино, златно крцкаво сино, сребрена опашка златен вулкан/крал што крцка

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Фонтана 500 грама

Големина: 300x260x220MM

Калибар: 22 мм

Застрелан: 7

НЕЦ: 500г

ЦБМ: 0.0810

Пакување: 4/1


Избрана Производи