сите категории
EN

Дома>Производи>ОДЕТЕ СЕРИЈА

GO
GO

Оди навивач

ИМЕ: Оди навивач

неверојатно златно крцкање со неонски starsвезди, изрод!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 180x180x225mm

Калибар: 30мм

Удари: 25

НЕЦ: 500г

ЦБМ: 0.035

Пакување: 4/1

Избрана Производи