сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Златен пиро

CLE4089
CLE4089

CLE4089

ИМЕ: Пиро Кросет

А: црвен крст;
Б: зелена кросета;Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 150x125x125mm

Калибар: 20мм

Удари: 30

НЕЦ: 292.5г

ЦБМ: 0.019

Пакување: 6/1