сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Златен пиро

CLE4143
CLE4143

CLE4143

ИМЕ: Пиро забава

О: рудник од црвена starвезда до црвено во Кина;Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 340x260x175mm

Калибар: 30мм

Удари: 49

НЕЦ: 980г

ЦБМ: 0.037

Пакување: 2/1