сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Златен пиро

CLE4145
CLE4145

CLE4145

ИМЕ: Пиро Светот

А: сребрена пукнатина комета + црвена комета;

Б: сребрена пукнати комета + зелена комета;

Ц: сребрена пукнати комета + сина комета;Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 350x250x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 90

НЕЦ: 990г

ЦБМ: 0.032

Пакување: 2/1