сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Златен пиро

CLE4531
CLE4531

CLE4531

ИМЕ: Пиро Кинг

О: Ти-златна опашка до златна дланка сина starвезда; Б: Ти-златна опашка до златна сребрена дланка; В: Опашка од тигар од круна на брокат; Д: Сина опашка до сина далија златна гриз;


О: Сребрена опашка време врне дожд сина starвезда; Б: Ти-златна опашка до златна сребрена дланка; В: Опашка од тигар од брокат; Д: Сина опашка до сина далија златна гриз;Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Соединение

Големина: 365x365x180mm

Калибар: 30мм

Удари: 100

НЕЦ: 1723.6г

ЦБМ: 0.037

Пакување: 1/4