сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Новини

CL3526M
CL3526M

CL3526M

ИМЕ: Летање ноќе

се врти и воздушно се прави на зелена боја

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Новитети

Големина: 108x68x15.5mm

Калибар: 10x15.5x68 mm

НЕЦ: 3.5г

ЦБМ: 0.076

Пакување: 60/12