сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Новини

CL3543
CL3543

CL3543

ИМЕ: Птица на мирот

се врти и воздушно се прави на зелена боја

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Новитети

Големина: 155x98x19mm

Калибар: 13x20x98 mm

НЕЦ: 7г

ЦБМ: 0.070

Пакување: 36/6